+370 698 03013

SHIMANO CARDIFF – ATVYKSTA NAUJI MASALAI UPĖTAKIAMS!

SHIMANO CARDIFF – ATVYKSTA NAUJI MASALAI UPĖTAKIAMS!2023-01-18

✅ SHIMANO CARDIFF – ATVYKSTA NAUJI MASALAI UPĖTAKIAMS!
Pradėkite upėtakių sezoną su upėtakiniais masalais iš Shimano Cardiff šeimos, kurie puikiai tinka žvejybai tiek natūraliuose tiek dirbtiniuose telkiniuose.
Kaip ir pridera Japoniškajai konstrukcijai, masalai buvo sukurti remiantis patentuotomis technologijomis, kurios suteikia jums pranašumą kiekvienoje žvejyboje. Visų pirma, tai yra:
✅ JET BOOST užmetimo sistema - itin tolimi metimai dėka svarelio masaloje viduje, kuris yra paremtas spyruoklėmis, tad svoris visada grįžta į pradinę padėtį masalui įkritus į vandenį. Tai yra daug stabilesnė sistema palyginus su standartine šratų technologija.
✅ SCALEBOOST* - technologija su tikroviška 3D žuvies žvynų imitacija. Dėl savo tikroviškos konstrukcijos masalas puikiai imituoja mažą žuvelę.

*Prieinama tam tikruose modeliuose.

✅ Be to, Cardiff masalų šeima yra itin universali, rasite masalų, puikiai tinkančių jūsų žvejybos stiliui ir vietai. Kai kurie pasirinkti modeliai:

Shimano Flugel 70F AR-C bei Flugel Flat 70F - plaukiantys masalai upėtakiams, kurių ilgis yra 7 cm, o svoris 7.8 / 5.0 g. Šie masalai yra idealūs žvejoti gilesnėse (Flugel) bei seklesnėse (Flugel flat) upės vietose. Darbiniai gyliai yra 2.0 / 0.5 m. priklausomai nuo modelio.
Shimano Cardiff Folletta – lėtai skęstantis masalas (darbinis gylis iki 1 m.), kuriuo galima žvejoti bet kurioje upėtakinėje upėje. Masalo ilgis 5 cm, o svoris 3.3 g.
Shimano Cardiff PINSPOT 50S AR-C -  skęstantis nedidelis masaliukas 5.0cm / 3.3g, kuriuo galima patikrinti ir seklesnes, ir gilesnes ypės vietas (darbinis gylis iki 1.2 m). Tinka tiek traukiant tolygiai, tiek trūkčiojant.
Shimano Cardiff Fuwatoro 35F – masalas sukurtas būtent “Trout Area” tipo žūklei. Yra ir paviršinė, ir giliau nerianti versijos su vienšakiais kabliukais. Ilgis 3.5 cm, svoris 2.5 g.
Shimano Cardiff DART HEAT - mažas skęstantis masalas – 4,7cm ir 4,6g . Puikiai tinka upėtakių žvejybai gyliuose. Atsitrenkus į dugną, masalo nugarėlė pakeliama, kad žuvis lengviau pasikirstų.
Shimano Cardiff Stream Flat - skęstantis masalas, skirtas upėtakių žvejybai upeliuose ir upėse. Pasižymi stabiliu veikimu net esant stipriai upės srovei tiek traukiant tolygiai, tiek trūkčiojant.

✅ Kiekvienas Cardiff šeimos masalas suteikia galimybę susitikti su gyvenimo žuvimi. Daugiau informacijos mūsų parduotuvėje: www.zvejok.lt  Masalai buvo pagaminti kreipiant dėmesį į smulkiausias detales, pasižymi dideliu veiksmo ir išvaizdos tikroviškumu, kad būtų galima efektyviai sugauti atsargius ir vangus upėtakius.

#Cardiff #FishShimano #TroutFishing #ShimanoLures

Kategorijos