+370 698 03013

Shimano Sedona FJ - naujas segmento lyderis!

Shimano Sedona FJ - naujas segmento lyderis!2023-07-28

Pristatome visiškai naują "Shimano Sedona FJ" ritę, pasižyminčią prieinama kaina ir pažangiomis "Shimano" technologijomis. Pasikliaukite patikimais sprendimais, kurie nenuvils jūsų plėtojant žvejybos aistrą.

✅ Pamirškite kompromisus ir mėgaukitės šios universalios ritės patikimumu ir išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis. Vienas iš pagrindinių šios ritės privalumų - "Hagane" šaltai kalto metalo technologija. Dėl jos ritės konstrukcija yra itin patvari ir atspari bet kokiam poveikiui. Nesvarbu, ar žvejojate mažas žuvis tvenkinyje, ar kovojate su galingomis lydekomis, "Sedona FJ" įveiks bet kokį iššūkį.

Susikoncentruokite į žvejybą, nes "Silent Drive" technologija užtikrina tylų ir sklandų ritės darbą. Iki tobulumo ištobulinta pavara generuoja lengvą sukimąsi, kartu pagerindama vidinių komponentų prigludimą. Silent Drive technologiją įdiegta geriausiose Shimano ritėse, o nuo šiol jų gretas papildė ir naujoji Sedona FJ.

✅ Naujoji "Sedona FJ" - tai išskirtinio funkcionalumo ir estetikos derinys, todėl ši ritė išsiskiria ne tik techninėmis savybėmis, bet ir puikiu stiliumi. Šią ir kitas "Shimano" rites rasite mūsų parduotuvėje  www.zvejok.lt

#fishshimano #sedonaFj #new2023 #shimano

Kategorijos