+370 698 03013

SHIMANO TRIBAL TX5A

SHIMANO TRIBAL TX5A 2023-02-08

SHIMANO TRIBAL TX5A
Tribal TX5A – itin galingas karpinis kotas, kuris leis jums įveikti bet kokią situaciją! Sukurtas taip, kad būtų geriausias savo klasėje, šiuolaikiškai atrodantis su aukščiausios kokybės blanku ir komponentais.

TX5A yra specializuotų kotų asortimentas, skirtų karpių žvejams, kurie mėgsta būti įvairiapusiški. Nuostabus itin lengvo ir plono blanko užmetimo našumas atvers naujas vandens zonas tolimajai žvejybai. Tuo pačiu šie kotai gali būti naudojami su pripūčiamomis valtimis. Buvo patikrintos kūrimo proceso ribos, kad sukurti kotus, kurie leis sugauti didžiausius karpius visomis įmanomis sąlygomis.

Yra daug priežasčių, kodėl jums patiks naujasis Shimano Tribal TX5A. Viena iš jų yra plonas HPC blankas su NANO technologija, sukurtas optimaliam greičiui viršūnėje ir dideliam galios rezervui apatinėje dalyje,o tai leidžia visiškai valdyti kovojančias žuvis net ir dideliais atstumais.

Galimi 8 skirtingi modeliai, įskaitant visiškai naują 10FT INT (3.5lb) versiją, puikiai tinkančią žvejoti didelius karpius iš valties.

Daugiau informacijos parduotuvėje: www.zvejok.lt

#Shimano #Tribal #TribalLife #TX5A #Carp #Carpfishing

Kategorijos