+370 698 03013
Daiwa NZon Super Slim Feeder
  • Daiwa NZon Super Slim Feeder
  • Daiwa NZon Super Slim Feeder
  • Daiwa NZon Super Slim Feeder
  • Daiwa NZon Super Slim Feeder
  • Daiwa NZon Super Slim Feeder
  • Daiwa NZon Super Slim Feeder
  • Daiwa NZon Super Slim Feeder
  • Daiwa NZon Super Slim Feeder
  • Daiwa NZon Super Slim Feeder

Daiwa NZon Super Slim Feeder

Kodas: 11163-360

Prekės parametras

Aprašymas

N'Zon Super Slim Feeder meškerės siūlo jums optimalias užmetimo charakteristikas, atsparumą ir patvarumą su itin plono diametro blankais. Šių kotų platus asortimentas yra išskirtinai gerai subalansuotas! N'Zon Super Slim HMC+ anglies pluošto blankas iš kart po užmetimo standžiai išsitiesina ir taip leidžia tiksliai nukreipti jūsų šeryklą į tašką. ArmLock rankenos sekcija puikiai priglunda prie jūsų rankos ir taip nepaprastai pagerina komfortą kovojant su galingomis žuvimis. N'Zon Super Slim meškerių serija apima visas šiuolaikinės dugninės žūklės rūšis. Plačiame kotų asortimente rasite meškerių skirtų lengvo method feeder tipo žūklei ir žvejybai trumpais ar tolimo nuotolio atstumais stovinčiame vandenyje. Taip pat rasite žvejybai stipriose srovėse ar didelių karpių žūklei skirtus kotus.

HMC+® anglies pluošto blankas

ArmLock® rankenos sekcija

• Ergonominis laikiklis

• Žemyn veržiamas ritės laikiklis

Seaguide® žiedeliai

N'Zon Super Slim Method Feeder

Pusiau parabolinis method feeder kotas puikiai tiks karpių, karšių ar lynų žūklei. Super Slim Method Feeder koto blankas leidžia atlikti jautrius metimus neprarandant šeryklos. Minkšta akcija sumažina laimikių praradimus kovos metu, bet taip pat yra pakankamai stripri preciziškiems metimams atlikti.

N'Zon Super Slim Feeder

Super Slim Feeder meškerės su 90g ir 120g užmetimo svoriu sukurtos žvejybai tolimesniais atstumais. Greitas, standus blankas pilnai užsikrauna metimo metu ir tiksliai pasiekia tolimas distancijas. Puikiai subalansuotas žvejybos dideliuose stovinčio vandens telkiniuose ar vidutinio sraunumo upėse, kanaluose. 

N'Zon Super Slim Power Feeder

Super Slim Power Feeder modeliai tai labai stiprūs feeder kotai su dideliu galios rezervu. Idealus pasirinkimas žvejojant labai tolimomis distancijomis ar labai srauniose upėse. Greita blanko akcija leidžia atlikti labai tolimus ir tikslius metimus. Šio modelio žiedeliai buvo specialiai atrinkti, kad būtu galima naudoti net ir storiausius shock leadr'ius.

N'Zon Super Slim Carp Feeder

N'Zon Super Slim serijos Carp Feeder modeliai yra sukurti bekompromisiam naudojimui žvejojant didelius karpius. Žinoma, N'Zon Super Slim Carp modelis puikiai tinka ne tik karpių žūklei, bet ir žvejyboms labai srauniose ir didelėse upėse. Užmetimo svorių pasirinkimas iki 240g siulo galimybę mėtyti labai dideles ir sunkias šeryklas į tolimas distancijas.